Dział hurtowy

+48 888 988 098

NITECORE Polska jest otwarta dla wszystkich, pracujemy z dużymi ogólnoukraińskimi kompaniami, internet-sklepami, drobnym hurtem i tamtymi, kto ma pragnienie poszerzyć swój asortyment towarami ZT NITECORE.

Nasze docelowe audytorium -, turystycznych, sportowych sklepy, a także sklepy broni, gdzie są przedstawione towary dla polowania i łowienia ryb. Potrafimy zaproponować najlepsze gurty ceny na cały liniał produktów kompanii.

U nas dowiadujecie się o ostatnich nowościach i ekskluzywnych towarach z zastosowaniem najnowszych opatentowanych technologii w trakcie produkcji.


Nabywając LED latarnie ZT NITECORE nabywacie jakościową produkcję z pełną serwisową obsługą po całej Polsce. Wszyscy hurtowi klienci, mogą liczyć na reklamowe wsparcie w ramach przedsięwzięć, co przeprowadza się kompanią NITECORE, i akcji.

Jak ekskluzywny oficjalny dystrybutor ZT NITECORE na terytorium Polski, nasza kompania NITECORE Polska nadaje gwarancyjne i pogwarancyjne usługi, a także serwisową obsługę całego modelowego szeregu LED latarń ZT NITECORE.

Zostać dilerem

Wprowadź swój numer telefonu.

Oddzwonimy w celu złożenia zamówienia. Grafik pracy menedżerów:
Pn-Pt: 09:00 - 19:00
Sb: 9:30 - 16:00
Nd: 10:00 - 15:00

MONITORING